MijnFintool

Nieuws

SEPA moet meer concurrentie bewerkstelligen

Eén Europese betalingsmarkt, kortweg SEPA (Single Euro Payment Area), brengt op alle fronten schaalvoordelen en concurrentie, ook in Nederland.

Directeur Flip Klopper van De Nederlandsche Bank (DNB) zei tijdens de startbijeenkomst van SEPA op 28 januari 2008 te Amsterdam dat dit voor iedereen voordelen met zich meebrengt. Volgens hem is de overgang van nationale naar Europese producten, zoals de Europese overschrijving, afhankelijk van de aantrekkelijkheid ervan voor bedrijf en consument. Er is geen deadline wanneer de Europese betalingsmarkt een feit moet zijn, medio 2009 is een ijkmoment, waarop bekeken wordt hoe het ervoor staat.

 

Bron: DNB, 29-01-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

29 jan 2008

Laatst gewijzigd

29 jan 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1