MijnFintool

Nieuws

AFM beboet M.J. Dörr Infonetwerk

De AFM maakt bekend dat zij op 19 december 2007 een boete heeft opgelegd aan de heer M.J. Dörr van eenmanszaken Infonetwerk en Infopoints uit het Noordbrabantse Willemstad

De AFM heeft Dörr om informatie verzocht omdat het vermoeden bestaat dat hij via zijn eenmanszaak financiële diensten heeft verleend, of nog steeds verleend, zonder dat hij hiervoor een vergunning heeft van de AFM. De heer Dörr heeft de verzochte informatie niet binnen de termijn geleverd en is daarom verplicht de dwangsom te betalen. Ook zal de verzochte informatie nog steeds aan de AFM moeten worden geleverd.

 

Bron: AFM, 25-01-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 jan 2008

Laatst gewijzigd

25 jan 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1