MijnFintool

Nieuws

PGGM zet hoog in op commerciële activiteiten

PGGM wil volgens het Financieele Dagblad marktleider worden voor aanvullende inkomens- en verzekeringsproducten voor de twee miljoen (oud-)werknemers uit de zorgsector.

Het pensioenfonds dat iedereen kent als PGGM, heeft zijn commerciële activiteiten afgesplitst onder de naam PGGM en is zelf verder gegaan onder de naam PZW. Werknemers uit de sector zorg en welzijn die bij PZW pensioenverzekerd zijn, worden gevraagd machtigingen af te geven aan het nu op de verzekeringsmarkt opererende PGGM. 'Wij hopen dat het leeuwendeel van de deelnemers ons eind dit jaar deze machtiging verstrekt', aldus financieel bestuurder bij PGGM René van de Kieft in het FD.

Naast de eigen klanten van PZW (voorheen PGGM dus), richt PGGM zich op een half miljoen - potentiële - klanten uit paramedische beroepen en arbodiensten. PGGM gaat zo de directe concurrentie aan met commerciële verzekeraars. Door de loskoppeling van het eigenlijke pensioenfonds mag PGGM onder de eigen naam reclame maken voor alle aanvullende producten. Verzekeringsdochter Careon is in PGGM opgegaan.

Later dit jaar gaat ook ambtenarenfonds ABP over tot splitsing

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 24-01-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

24 jan 2008

Laatst gewijzigd

24 jan 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1