MijnFintool

Nieuws

GoodWood krijgt voorlopige vergunning

Teakfonds GoodWood heeft van de AFM een vergunning gekregen om zijn activiteiten op het gebied van beleggingen in teakplantages voort te zetten.

GoodWood heeft begin 2006 een vergunning aangevraagd om door hen uitgeven teakcontracten te mogen beheren. Meerder malen heeft GoodWood zijn recht op een vergunning bij de rechter moeten bevechten. Dit heeft er in onder meer in geresulteerd dat  de rechter bij uitspraak van 4 januari jl. heeft bepaald dat de AFM uiterlijk 9 januari jl. met een beslissing diende te komen.

 

De AFM heeft uiteindelijk op 9 januari uitsluitsel gegeven: GoodWood mag vooralsnog haar activiteiten blijven verrichten. GoodWood is er van overtuigd dat de AFM op afzienbare termijn tot definitieve vergunningverlening zal overgaan.

 

Bron: Persbericht GoodWood, 10-01-2008

Modules & dossiers

Opvoerdatum

14 jan 2008

Laatst gewijzigd

14 jan 2008

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1