MijnFintool

Nieuws

Nederlanders beleggen minder in eigen fondsen

De beleggingen van Nederlanders in Nederlandse fondsen kwamen aan het eind van het derde kwartaal uit op ruim 55 procent. Dat is veel minder dan begin 2006 toen Nederlandse fondsen nog bijna twee derde van de particuliere fondsbeleggingen voor hun rekening namen.

Dat heeft De Nederlandsche Bank (DNB) woensdag bekendgemaakt. Het aandeel van de Luxemburgse fondsen in de fondsbeleggingen van de Nederlanders is daarentegen sinds begin vorig jaar gestegen van 31 naar 39 procent. DNB maakt als kanttekening dat Nederlandse beheerders de laatste jaren veel fondsen hebben verplaatst naar Luxemburg of daar nieuwe hebben opgezet.

 

Bron: DFT, 13-12-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 dec 2007

Laatst gewijzigd

13 dec 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1