MijnFintool

Nieuws

Fiscus in de fout met teruggave zorgpremie

Duizenden werknemers krijgen ten onrechte van de Belastingdienst en werkgevers bericht dat ze te veel betaalde zorgpremie terugkrijgen. De fiscus bevestigt volgens De Telegraaf de automatiseringsfout.

Na administratieve problemen in september bij de fiscus en uitkeringsinstantie UWV, heeft de Belastingdienst in september duizenden bedrijven gevraagd loongegevens opnieuw aan te leveren. Door opnieuw administratieve problemen heeft de Belastingdienst die tweede opgave nu apart behandeld en daardoor lijkt het veel werknemers twee bazen hebben die beide zorgpremies hebben betaald. En de fiscus betaalt nu de inkomensafhankelijke zorgpremie http://www.belastingdienst.nl/variabel/zorgverzekeringswet/ van die ‘tweede’ werkgever terug. De fiscus heeft de fout erkent en zal volgens De Telegraaf de fout herstellen. Mensen hoeven zelf niets te doen, aldus een woordvoerder.

 

Bron: De Telegraaf, 10-12-2007

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

10 dec 2007

Laatst gewijzigd

10 dec 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1