MijnFintool

Nieuws

DNB bekijkt pensioenadministraties

De Nederlandsche Bank houdt een (inventariserend) onderzoek onder pensioenverzekeraars om te bezien of zij hun administratie op orde hebben. Het onderzoek is eerder dit jaar in gang gezet.

Aanleiding voor het onderzoek zijn signalen over mankementen bij individuele verzekeraars. Dat zegt minister Donner op Kamervragen over de problemen bij de overdracht van enkele pensioencontracten van Nationale-Nederlanden naar MN Services. Vakorganisatie FNV Bondgenoten had al gevraagd om een breed onderzoek van DNB naar de kwaliteit van pensioenadministraties bij verzekeraars.

 

Bron: AM, 29-11-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

29 nov 2007

Laatst gewijzigd

29 nov 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1