MijnFintool

Nieuws

ING heeft geen last van kredietcrisis

ING heeft weinig last van de kredietcrisis. Dat blijkt uit de cijfers over het afgelopen derde kwartaal die het financiële concern ING heeft gepubliceerd. ING heeft iets meer winst behaald dan verwacht.

Ten aanzien van de turbulente op de internationale kredietenmarkten en de markt voor subprime hypotheken zegt ING dat zij geen grote afschrijvingen of herwaarderingen heeft gedaan. De bankverzekeraar heeft een kleine afwaardering gedaan van euro 29 miljoen op de leveraged finance transacties.

 

De nettowinst na belastingen kwam uit op euro 2.306 miljoen, een stijging van 47 procent.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 7-11-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 nov 2007

Laatst gewijzigd

07 nov 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1