MijnFintool

Nieuws

Aangiftediskette definitief verleden tijd

Staatssecretaris De Jager van Financiën laat in een brief aan de Tweede Kamer weten dat het doen van belastingaangifte via een aangiftediskette vanaf 1 januari 2008 echt tot de verleden tijd behoort. Er was om uitstel van die maatregel gevraagd, maar De Jager voelt daar niets voor.

In januari 2008 zal aan zo’n 350.000 personen een aangepaste uitnodigingsbrief voor het doen van aangifte verzonden worden. Hierin worden zij er op gewezen dat het niet meer mogelijk is om aangifte te doen per diskette.

 

‘Omdat uit onderzoek is gebleken dat van de diskettegebruikers 70 procent wel over internet beschikt - en daarmee op digitale wijze aangifte kan doen - is de verwachting dat zo’n 100.000 personen een oplossing gaan zoeken: zij kunnen gebruik maken van de hulp-bij-aangifte campagne, kiezen voor uitwijk naar papieren aangifte of een beroep doen op familie, vrienden of kennissen,’ aldus de staatssecretaris in de brief aan de Kamer.

 

Bron: Accountancy Nieuws, 30-10-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

31 okt 2007

Laatst gewijzigd

31 okt 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1