ING wil het aantal gedwongen ontslagen “tot een absoluut minimum beperken”. Toch zal de bundeling naar verwachting leiden tot een banenverlies van
ING boekte in het eerste kwartaal een winst van bijna 1,9 miljard euro, een daling van 5,6 procent ten opzichte van hetzelfde kwartaal een jaar geleden. De verzekeringspoot verdiende bijna 9 procent minder dan vorig jaar. Ook bij de bank lag de winst iets lager dan het jaar daarvoor.
ING heeft in Nederland 8 miljoen particuliere klanten en 600.000 zakelijke klanten. “Door de activiteiten van Postbank en ING Bank te combineren, kunnen we onze dienstverlening verbeteren en een betere focus behouden op kostenbeheersing', zei bestuursvoorzitter van ING, Michel Tilmant. De bundeling moet leiden tot een extra jaarlijkse winst voor belasting van euro 440 mln.
Bron: Het Financieele Dagblad, 16-05-2007
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99