MijnFintool

Nieuws

Friesland Bank trekt Nederland binnen

De Friesland Bank wordt steeds meer een nationale bank. Eind vorig jaar werd al een kantoor geopend op het Amsterdamse Museumplein en bij de presentatie van de jaarcijfers werd vorige week bekendgemaakt dat binnenkort ook vestigingen in Utrecht en Arnhem geopend worden.

De Friesland Bank richt zich voornamelijk op de zakelijke markt en blijft ondanks de ‘uitrol’ over Nederland een typisch kleine bank. De bank spant zich volgens De Financiële Telegraaf vooral in om meer duurzame relaties met de klant op te zetten, en de klanttevredenheid te verhogen. Onder meer daarvoor wordt tot en met 2008 een bedrag van 25 miljoen euro uitgetrokken. In 2006 boekte de van oorsprong Friese bank, mede door het verkochte belang in Kas Bank, een recordwinst, die voor het eerst boven de 100 miljoen euro uitkwam.

 

Bron: DFT, 06-04-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

10 apr 2007

Laatst gewijzigd

10 apr 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1