MijnFintool

Nieuws

Harde aanpak misleidende kredietreclame

In een overleg met de Tweede Kamer afgelopen woensdag heeft minister Zalm van Financiën nogmaals aangekondigd dat geldverstrekkers die in hun reclame-uitingen consumenten misleiden, hard aangepakt worden.

De Autoriteit Financiële Markten (AFM) gaat kredietverstrekkers die de regels overtreden een forse boete opleggen en de gegevens van het bedrijf worden op de website van de AFM gepubliceerd. Zalm voelt nog steeds niets voor een verbod op tv-reclame voor persoonlijke leningen, hoewel een meerderheid van de Kamer daarop had aangedrongen in een motie.

 

Bron: ANP, 15-02-2007

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

15 feb 2007

Laatst gewijzigd

15 feb 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1