MijnFintool

Nieuws

Loyalis scoort wel met levensloop

Loyalis, dochter van ABP, heeft vorig jaar 50.000 levensloopproducten verkocht. Daarmee heeft de verzekeraar zo’n 15 procent van de totale markt in handen en is het marktleider op het gebied van levensloopproducten.

Belangrijke opsteker vorig jaar voor Loyalis was de verwerving van de politie als klant. Vorig jaar werd het moederbedrijf ABP nog door De Nederlandsche Bank bestraft, vanwege de koppelverkoop van levensloopproducten aan ABP-klanten. Vorig jaar werden in Nederland in totaal 350.000 levensloopproducten verkocht.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 13-02-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 feb 2007

Laatst gewijzigd

13 feb 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1