MijnFintool

Nieuws

'Verzekeraar en intermediair weten niet welk product ze verkopen’

Wisselingen in het management, kennisgebrek bij personeel en de vele fusies en overnames in de branche zijn daar de belangrijkste oorzaken van. Dat zegt de Ombudsman Verzekeringen mr. Jan Wolter Wabeke in een interview met het Algemeen Dagblad. Dat interview werd afgenomen vóór zijn benoeming als bemiddelaar in de ‘beleggingspolis-affaire’.

Wabeke constateert geregeld met onthutsing dat hij bij een klacht van een klant de medewerkers van een verzekeraar moet uitleggen welk product ze hebben verkocht. “Die kennis is er niet, want het is een beleggingsproduct van een andere maatschappij die ze ooit hebben overgenomen. Dan is er nog het probleem van de vele personeelswisselingen in het management. Voorheen had je mensen die lang werkten bij een verzekeraar”, aldus Wabeke. Het Verbond van Verzekeraars vindt dat verzekeraars voldoende kennis hebben en klanten goed voorlichten.

 

Bron: AD, 26-01-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

26 jan 2007

Laatst gewijzigd

26 jan 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1