MijnFintool

Nieuws

NMa gaat ook op financiële sector letten

De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) voorziet dit jaar een verdere toename van het aantal fusies en overnames. De NMa gaat zijn aandacht komend jaar vooral richten op fusies in de zorgsector, de media- en telecommarkt en in de financiële sector.

De media- en telecomsector krijgt, net als in 2006, extra aandacht evenals de zorgsector waar schaalvergroting al enige tijd aan de gang is. Ook de financiële sector mag zich verheugen op verhevigde belangstelling van de NMa. De NMa volgt met name de invoering in 2008 van de Europese betalingsmarkt (SEPA) op de voet. Dit initiatief van banken kan volgens de kartelwaakhond leiden tot prijsafspraken, marktverdeling en andere vormen van "onderlinge afstemming", zo liet deze in december al weten.

 

Bron: Nu.nl, 09-01-2007

Modules & dossiers

Opvoerdatum

10 jan 2007

Laatst gewijzigd

10 jan 2007

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1