MijnFintool

Nieuws

Winsemius kritisch over huur- en zorgtoeslag

Demissionair minister Pieter Winsemius van VROM is zeer kritisch over de gebrekkige invoering van de huur- en zorgtoeslag.

Hij sprak woensdag in de Tweede Kamer over een hoofdpijndossier. “Bepaalde zaken verdienen niet de schoonheidsprijs.” 

 

Uit onderzoek van de Nationale Ombudsman bleek dat duizenden mensen in grote financiële problemen zijn gekomen doordat de Belastingdienst is tekortgeschoten bij de toekenning van de toeslagen. In het debat over de VROM-begroting maakte Winsemius geen geheim van zijn bedenkingen. Hij toonde zich bereid tot een debat in het nieuwe jaar met de Kamer.

 

Bron: Overgeld.nl, 20-12-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 dec 2006

Laatst gewijzigd

20 dec 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1