MijnFintool

Nieuws

Nieuw management AXA/DBV/Winterthur

Nadat eerder bekend was dat Jan van den Berg de nieuwe CEO van het fusiebedrijf AXA/DBV/Winterthur wordt, is nu ook de management board bekendgemaakt.

De management board zal inclusief Jan van den Berg uit zes leden bestaan. Algemeen directeur Leven & Bancaire Producten wordt Jacques van Dijken, de huidige CEO van DBV Nederland. Algemeen directeur Pensioen & AOV wordt Peter van Solinge, nu lid van de Raad van Bestuur van Winterthur Nederland. Algemeen directeur Schade wordt Jan Boogaard, momenteel algemeen directeur AXA Schade. Martin de Weijer, bestuursvoorzitter van Winterthur Nederland, maakt tot zijn pensionering per 1 april 2007 deel uit van de Management Board. Bert Jan Tiesinga, CFO van AXA Nederland, wordt de nieuwe CFO.

 

Bron: AXA Verzekeringen B.V.

Modules & dossiers

Opvoerdatum

24 nov 2006

Laatst gewijzigd

24 nov 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1