MijnFintool

Nieuws

Anderhalf miljoen gulden ingeleverd

In het kader van de inlevercampagne ‘euro’s voor guldens’ hebben tot nu toe ongeveer 64.000 mensen een zak met guldenmunten ingeleverd bij de postkantoren. Het gemiddelde bedrag in een muntzak was ongeveer 110 gulden.

Van de 17.944 zakjes die bij de Nederlandsche Bank (DNB) zijn uitgepakt zijn 13.527 verrekend. In totaal is een kleine 1,5 miljoen gulden uitbetaald (675.000 euro). DNB zet extra personeel in om de achterstand zo snel mogelijk in te halen.

 

Het laagterecord tot nu toe is een afstorting van tien cent en het hoogste bedrag 2.140 gulden. De Nederlandsche Bank treft ook herdenkingsmunten en bijzondere euromunten aan. Die laatste worden vergoed, maar met die eerste kan DNB niets. De hoeveelheid centen, zilveren guldens en zilveren rijksdaalders is groot.

 

De campagne loopt nog tot 31 december dit jaar.

 

Bron: Ministerie van Financiën, 10-11-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 nov 2006

Laatst gewijzigd

13 nov 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1