MijnFintool

Nieuws

NIBE-SVV plant eerste WFD-examens half oktober

NIBE-SVV verwacht in de tweede helft van oktober de eerste Wfd-examens af te nemen. Het gaat om de examens Basismodule financiële dienstverlening, Wfd-Consumptief krediet, Wfd-Hypothecair krediet en Wfd-Beleggen A.

Elk examen zal bestaan uit ongeveer 40 driekeuzevragen en worden digitaal afgenomen. Een Wfd-examen gaat 130 euro kosten.

Wel moet het ministerie van Financiën de definitieve toetstermen die zijn neergelegd door de Commissie Deskundigheid Financiële Dienstverlening eerst nog goedkeuren. NIBE-SVV verwacht dat de minister deze toetstermen in ongewijzigde vorm eind september, begin oktober zal overnemen.

Bron: VVP Online, 22-09-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

22 sep 2006

Laatst gewijzigd

22 sep 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1