Het vroegere Keurmerk Hypotheek Bemiddeling is onlangs omgevormd tot het Keurmerk Financiële Dienstverlening. De keurmerkeisen zijn aangepast en bevatten uiteraard ook alle eisen vanuit de Wet financiële dienstverlening. Het Keurmerk certificeert intermediairs die boven de Wfd-eisen aan aanvullende kwaliteitseisen voldoen. Het gaat dan onder meer om deskundigheid, professionele bedrijfsvoering, personeelsbeleid, klantbenadering, klachtafhandeling en betrouwbaarheid.
De ongeveer 650 bestaande keurmerkkantoren zijn alle overgegaan naar het Keurmerk Financiële Dienstverlening en worden in de loop van dit jaar opnieuw beoordeeld.
FDC Croese is een nieuw keurmerkkantoor. Het is het eerste keurmerkkantoor dat zich heeft gekwalificeerd volgens de nieuwe keurmerkeisen. FDC Croese kan zich met het Keurmerk op een positieve manier onderscheiden in de markt. Ron van Kesteren heeft ter gelegenheid van dit heuglijke feit het keurmerkcertificaat, vergezeld van taart en bloemen, persoonlijk overhandigd.
Ron Schulte Fischedick, algemeen directeur van FDC, is verheugd dat één van zijn franchisenemers het eerste nieuwe keurmerkkantoor is. “FDC staat al jaren voor breed financieel advies, waarbij vanuit een totaalplan een specifiek financieel advies wordt gegeven, of het nu over een hypothecair plan, sparen voor een oudedagvoorziening of verzekeren gaat. De recente omvorming van het Keurmerk Hypotheek Bemiddeling naar het huidige brede Keurmerk past de FDC kantoren als een maatpak”. Ron Schulte Fischedick vervolgt: “Wij vinden het Keurmerk Financiële Dienstverlening een belangrijke toegevoegde waarde hebben voor de consument. En daardoor ook voor onze kantoren. Het betekent een stimulans voor de kwaliteit. Die kwaliteit kunnen we door het Keurmerk naar de consument uitdragen. Kortom: het Keurmerk is een bewijs van kwaliteit. De reden dat de FDC franchisenemers onlangs collectief besloten hebben zich op korte termijn voor het Keurmerk Financiële Dienstverlening te kwalificeren.”
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99