MijnFintool

Nieuws

Minder ongelukken, minder schade

Er gebeuren steeds minder verkeersongelukken, waardoor ook de schade afneemt. Verzekeraars hoeven dit jaar met 115 miljoen euro minder uit te keren. Het Verbond van Verzekeraars verwacht dat deze afname de daling van de premie-inkomsten van 45 miljoen euro compenseert.

Als oorzaken van de afname van verkeersongelukken noemt het verbond onder meer het groeiend aantal rotondes. Automobilisten rijden voorzichtiger over een rotonde dan over een kruising. Vorig jaar keerden de verzekeraars nog ongeveer 3 miljard euro aan weggebruikers uit.

 

Bron: nu.nl

Modules & dossiers

Opvoerdatum

15 sep 2006

Laatst gewijzigd

15 sep 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1