MijnFintool

Nieuws

Aflossingsvrije hypotheek populair

In vier jaar tijd is de belangstelling voor een aflossingsvrije hypotheek met vijftig procent gestegen. Dat meldt Independer op basis van de bij hem binnengekomen aanvragen.

Van de tien aanvragers gaan er zes voor een aflossingsvrije hypotheek. In 2002 was dat nog vier op de tien. Independer wijst op de risico’s van de aflossingsvrije hypotheek. Als de huizenprijzen dalen of als de hypotheekrenteaftrek beperkt wordt, kunnen mensen met een aflossingsvrije hypotheek in de problemen komen. Ook als het huis binnen de contractlooptijd gedwongen in de verkoop gaat wegens werkloosheid, scheiding of arbeidsongeschiktheid, kan de consument klem komen te zitten.

 

Bron: Algemeen Dagblad 01-09-2006

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

01 sep 2006

Laatst gewijzigd

01 sep 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1