MijnFintool

Nieuws

Afab wil de beurs op

Geldverstrekker Afab wil halverwege 2008 de beurs op. Met het opgehaalde geld wil Afab zijn bankbedrijf ondersteunen en eventueel andere ondernemingen overnemen. “Verder wil ik als grootaandeelhouder op enig moment mijn aandelen kunnen verzilveren', zegt bestuursvoorzitter Maasbert Schouten van Afab volgens Zibb.nl.

Schouten richtte het bedrijf in 1993 op en is 34 jaar oud. Hij bezit 95 procent van de aandelen Afab. De rest van de stukken is in handen van de financieel directeur van het bedrijf. Bij Afab zijn meer dan vijfhonderd tussenpersonen aangesloten. Afab zelf heeft ongeveer 275 mensen op de loonlijst staan. De onderneming behaalde in het eerste halfjaar van 2006 een omzet van 28,7 miljoen euro en de nettowinst bedroeg 8,7 miljoen euro.

 

Bron: Zibb.nl, 30-08-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

30 aug 2006

Laatst gewijzigd

30 aug 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1