MijnFintool

Nieuws

Overbieden van vraagprijs woning komt weer voor

Wat sinds de hausse rond de eeuwwisseling nauwelijks meer voorkwam, komt nu weer terug: woningen die voor meer dan de vraagprijs weggaan. Vooral in Amsterdam en Den Haag neemt het aantal overbiedingen toe.

Volgens de NVM zal het niet lang meer duren voordat dit ook in andere delen van het land gaat plaatsvinden. Als het vertrouwen van consumenten verder toeneemt, dan gaan huizen in andere steden binnenkort ook weer voor meer dan de vraagprijs van de hand. Ook de Landelijke Makelaars Vereniging ziet een sterke opleving in de markt. Een Amsterdamse makelaar haalt zelfs de inschrijvingsmethode weer uit de kast, volgens get Nederlands Dagblad. De Vereniging Eigen Huis krijgt ook signalen van overbieden. ,"Het is opvallend, maar voorlopig gaat het om incidenten', benadrukt de woordvoerder. De vereniging ziet een verband met de stijgende hypotheekrente. ,,Mensen kopen nu sneller, waarschijnlijk ook uit angst dat de rente verder stijgt.'

 

Bron: Nederlands Dagblad, 25-08-2006

 

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 aug 2006

Laatst gewijzigd

25 aug 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1