MijnFintool

Nieuws

Nieuw zorgstelsel levert tp nieuwe klanten op

Sinds de invoering van het nieuwe zorgstelsel is er een flinke wijziging te zien in de samenstelling van het zakelijke klantenbestand van assurantiekantoren. Voor ruim een kwart van de assurantietussenpersonen is meer dan 20 procent van hun huidige klantenbestand nieuw ten opzichte van vorig jaar. In totaal heeft sinds de invoering van het nieuwe zorgstelsel bijna de helft van de tussenpersonen nieuwe klanten gekregen.

Dit blijkt uit het onderzoek "Marktverkenning ATP en Volmachten" dat Heliview heeft gehouden onder 195 assurantietussenpersonen en volmachtkantoren. In totaal blijkt dat driekwart van de assurantiekantoren collectieve ziektekostenverzekeringen aanbiedt. ONVZ, Fortis ASR, Avéro Achmea en Delta Lloyd zijn de belangrijkste verzekeraars die via het intermediaire kanaal aangeboden worden. De meeste tussenpersonen zagen weinig klanten binnen hun eigen portefeuille overstappen naar een andere ziektekostenverzekeraar.

 

Bron: Heliview, 25-07-2006    

Modules & dossiers

Opvoerdatum

27 jul 2006

Laatst gewijzigd

27 jul 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1