MijnFintool

Nieuws

Veel jongeren zonder werk

De werkloosheid onder jongeren tussen de 15 en 22 jaar is dramatisch hoog. Dat concluderen ambtenaren van Sociale Zaken volgens Dagblad Trouw. Tot voor kort bestond het beeld dat het allemaal wel meeviel met de werkloosheid onder jongeren.

De werkloosheid onder jongeren tot 22 jaar die niet op school zitten, lag in 2005 gemiddeld op 15 procent tegen 14,5 in 2004. Onder allochtone jongeren was dat maar liefst 31,2 procent. Juist in die laatste groep is de werkloosheid stijgende. Voor allochtone jongeren zonder diploma is de kans op werk helemaal klein. Ruim een op de drie is werkloos. De ambtenaren wijzen bovendien op de groeiende groep jongeren die zich niet meldt als werkzoekende: deze groep is vorig jaar naar schatting gegroeid van 23.000 naar 30.000 jongeren.

 

Bron: Trouw, 09-06-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 jun 2006

Laatst gewijzigd

09 jun 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1