MijnFintool

Nieuws

‘Voetbalnederlaag slecht voor aandelenmarkt’

Een nationaal team dat een belangrijke internationale wedstrijd verlies, doet ook de aandelenbeurzen van dat land kelderen. Dat schrijft de Wall Street Journal naar aanleiding van onderzoek van drie economen naar het effect van nationale stemming op de aandelenmarkten.

Hoe spannender het spel, en hoe belangrijker het voetbal is voor een land, hoe groter het effect van een verlies op de aandelenmarkt. In Europa is met name het verlieseffect benadrukt. Het winnen van een wedstrijd heeft volgens de auteurs geen invloed op de aandelen.

 

Bron: Zibb.nl, 07-06-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 jun 2006

Laatst gewijzigd

07 jun 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1