MijnFintool

Nieuws

Univé heeft beste naam bij publiek

Van de verzekeraars heeft Univé de beste naam bij het publiek. Van de banken heeft de Postbank de beste reputatie. Dat blijkt volgens VVP uit een onderzoek van TNS Nipo onder ruim zesduizend consumenten.

TNS NIPO vroeg ruim zesduizend Nederlanders om 19 verzekeraars en 24 banken te beoordelen op hun reputatie. Univé, dat net is overgenomen door VGZ, bleek bij de verzekeraars de koppositie in te nemen, op de voet gevolgd door Interpolis. Ook ANWB verzekeringen scoorde hoog, dankzij de grote rol die moeder ANWB in Nederland speelt. De Postbank, koploper bij de banken, wordt wat betreft de reputatie op de hielen gezeten door de Rabobank. Opvallend zijn verder de klasseringen van de Triodos Bank (derde) en ASN Bank (zevende) , die zich bezighouden met verantwoord sparen en beleggen.

 

Bron: TNS Nipo, 15-05-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

16 mei 2006

Laatst gewijzigd

16 mei 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1