MijnFintool

Nieuws

Positie regionaal dagblad op de woningmarkt vooralsnog onaantastbaar.

Bijna 7 op de 10 woningzoekenden (66%) gebruiken een regionaal dagblad ter oriëntatie op een nieuwe woning. Dit is ruim hoger dan het gemeten totaalbereik van internetmarktleider funda.nl: 50%.

Onder 55-plussers en de inkomensgroep tot € 1.675,- is de positie van het regionaal dagblad nog sterker, respectievelijk 76% en 74%. Het gebruik van dagbladen zakt echter sterk in naarmate men actiever op zoek gaat naar een nieuwe woning. Van de landelijke dagbladen is De Telegraaf (24%) de meest gebruikte krant ter oriëntatie op een nieuwe woning.

Modules & dossiers

Opvoerdatum

21 apr 2006

Laatst gewijzigd

21 apr 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1