MijnFintool

Nieuws

Geen financiële dienstverlening voor Hofstadgroep

Minister Bot van Buitenlandse Zaken heeft banken en verzekeraars per direct verboden nog zaken te doen met veroordeelde leden van de Hofstadgroep.

Dat betekent dat negen leden, die in maart schuldig zijn bevonden aan deelneming aan een terroristische organisatie, zich niet meer kunnen verzekeren, geen geld meer kunnen lenen en dat al hun tegoeden worden bevroren. Ook zijn zij voortaan uitgesloten van financieel advies en bijvoorbeeld beleggingsactiviteiten, zo meldt de minister. De namen en geboortedata van de bewuste negen leden van de Hofstadgroep zijn aan de financiële instellingen verstrekt. Deze drastische maatregelen vloeien voort uit een resolutie van de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties, naar aanleiding van de terreuraanslagen in New York en Washington.

 

Bron: De Telegraaf.nl, 20-04-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 apr 2006

Laatst gewijzigd

20 apr 2006

Reacties

27 apr 2006
roryeren?

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1