MijnFintool

Nieuws

Kabinet wil winstbelasting naar 25 procent

Het kabinet overweegt de winstbelasting (vennootschapsbelasting) voor bedrijven verder te verlagen naar 25 procent. Er lagen al plannen tot 26,9 procent te gaan.

Tegenover de lagere winstbelasting voor bedrijven staan voor een vergelijkbaar bedrag lastenverzwarende maatregelen. Het kabinet en coalitiefracties CDA, VVD en D66 overleggen momenteel nog over de precieze koopkrachtmaatregelen. Donderdag praat het voltallige kabinet voor de eerste keer over de extra maatregelen voor 2006 en 2007. 

 

Bron: De Financiële Telegraaf, 11-04-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

11 apr 2006

Laatst gewijzigd

11 apr 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1