Uit het onderzoek komt ook naar voren dat volgens 45 procent van alle Nederlanders (huizenbezitters plus huurders) de renteaftrek mag worden beperkt of geschrapt. Minder dan 2 procent van de woningeigenaren en slechts 4 procent van de Nederlanders vindt dat de hypotheekrenteaftrek in z’n geheel moet worden afgeschaft. Bijna 42 procent van de huiseigenaren vindt dat de hypotheekrenteaftrek ongewijzigd moet blijven bestaan of zelfs moet worden uitgebreid.
Vereniging Eigen Huis is inmiddels een doorlopende voorlichtingscampagne over de hypotheekrenteaftrek gestart die tot na de Tweede kamer verkiezingen in mei 2007 zal duren. Op de website van VEH is informatie te vinden over verleden, heden en de toekomst van de hypotheekrenteaftrek.
Bron: VEH, 04-04-2006
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99
Laten ze bij de VEH maar het systeem introduceren zoals de duitsers dat hebben lijkt
mij een goed idee.
Kortom wederom een aktie van het VEH die
voor de huiseigenaren dan meer kost als er geen compensatie is van de Overheid en ik kan me niet voorstellen dat de Nederlanders nog meer willen inleveren na die geweldige EURO.