MijnFintool

Nieuws

Wijn introduceert extra vrijstelling voor ondernemers

Staatssecretaris Joop Wijn (CDA) van Financiën heeft aangekondigd volgend jaar met een de ‘mkb-winstvrijstelling’ te komen. Dat is een extra vrijstelling in de inkomstenbelasting, waar vooral kleine zelfstandigen en vof’s van moeten profiteren.

Verder wil Wijn volgens Zibb.nl het opstaptarief in de vennootschapsbelasting (vpb) verlagen van 25,5 naar 20 procent. Ook het reguliere vpb-tarief gaat volgens de bewindsman verder omlaag. Ondernemers die inkomstenbelasting betalen (zelfstandigen en vof’s), krijgen een fiscale vrijstelling van 5 tot 10 procent over de winst. Deze ‘mkb-winstvrijstelling’ is een nieuw instrument. 'Het tarief staat nog niet vast', aldus de staatssecretaris.

 

Bron: Zibb.nl, 08-03-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

08 mrt 2006

Laatst gewijzigd

08 mrt 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1