Blocks deed zijn uitspraak gisteren bij de presentatie van het jaarverslag. Hij zegt dat het om 'incidenteel misbruik' gaat van enkele tussenpersonen. Te veel krediet is mogelijk als consumenten eerst snel hun persoonlijke lening aflossen, om zo een hogere hypotheek te kunnen krijgen dan volgens nieuwe normen mogelijk is. Vervolgens sluiten ze binnen korte tijd wederom een persoonlijke lening af. Het eindresultaat is dat per saldo een hogere schuld ontstaat, aldus Het Financieele Dagblad.
De NVB signaleert dat steeds meer mensen schulden hebben en daardoor in problemen raken. In navolging van de vermindering van ruimte voor tophypotheken vanaf deze zomer, willen banken daarom een andere manier van schuldsanering. De deurwaarder zou meer bij de schuldhulpverlening moeten worden betrokken. Op dit moment blijkt dat hulpverleners niet tot een evenwichtige schuldverdeling kunnen komen, aldus de NVB.
Bron: Het Financieele Dagblad, 01-03-2006
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99
zijn akkoord geeft.
B Banken en Verzekeraars kwamen met allerlei
lease-produkten waar klanten nu en in de toekomst voor gaan bloeden
C NVA en NBVA STA NU EENS OP.
D Blocks weet niet waar hij over praat,LIJKT DE
OVERHEID WEL.
Eurodirekt is gespecialiseerd in het oplossen van
ädviessituaties" vooral neergelegd door DSB, Becam, Frisia,Brofinca AFAb, van Bruggen etc, waarbij de relaties zichin een technisch faillisement bevinden zonder dat ze dat door hebben. Bij overlijden en pensionering onstaan in grote aantallen onoverkomelijke problemen.
Doel van de uitspraak van dit heerschap is een beweging in werking zetten waar bi jde controlerende rol van de tussenpersoon de nek wordt omgedraaid en de banken de alleenheerschappij krijgen en met hun klanten kunnen doen wat ze willen. Want daar zijn voorbeelden voldoende van. Dus Blocks U huichelt en zeg net als Pontius Pilatus "Ik was mijn handen in onschuld." Uw core-business is geld verdienen en van het welzijn van mensen is bij u totaal onbekend. Dus maak u niet belachelijk en ons niet kwaad.
Maar mijne heren laten we ook wel zijn. Wie de schoen past trekke hem aan.
HG van Kampen
Directie Eurodirekt.