MijnFintool

Nieuws

Huizenprijzen in januari licht gestegen

De huizenprijzen zijn in januari licht gestegen. Volgens het Kadaster was de gemiddelde koopsom 228.008 euro, een stijging met 0,7 procent ten opzichte van de voorgaande maand.

Het aantal verkochte woningen nam af. In januari werden 13.671 woningen verkocht. Dat is een daling met 43,1 procent ten opzichte van december, zo blijkt uit de gegevens van het Kadaster. Dat is niet zo opvallend omdat het aantal transacties in het begin van een jaar altijd lager ligt dan in de rest van het jaar. Op jaarbasis, ten opzichte van januari 2005, stegen zowel de huizenprijzen als het aantal verkochte woningen. Voor de gemiddelde koopsom komt de stijging neer op 6,2 procent. Bij het aantal verkochte woningen noteerde het Kadaster een stijging met 18,9 procent.

 

Bron: Kadaster, 22-02-2006

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

23 feb 2006

Laatst gewijzigd

23 feb 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1