MijnFintool

Nieuws

Ouderen krijgen sneller teveel betaalde zorgpremie terug

De Tweede Kamer vindt het niet acceptabel dat de ongeveer 800 duizend gedupeerde gepensioneerden tot 2007 moeten wachten voordat de Belastingdienst het geld overmaakt.

Ouderen met twee of meer aanvullende pensioenen betalen door de nieuwe zorgverzekeringswet soms te veel inkomensafhankelijke premie voor hun ziektekostenpolis. De Belastingdienst betaalt dit weliswaar terug, maar de teruggave over 2006 volgt pas in de loop van 2007. De Kamer wil dat de verrekening al dit voorjaar is afgerond. Het betreft volgens het ministerie van Financiën ongeveer 175 miljoen euro.

 

De Kamer wil verder dat ambtenaren hun vergoeding voor de gestegen ziektekosten eveneens eerder ontvangen. Niet pas in december met de eindejaarsuitkering, maar in maart.

 

Bron: de Volkskrant, 09-02-2006

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

09 feb 2006

Laatst gewijzigd

09 feb 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1