MijnFintool

Nieuws

Verzekeraars verdeeld over optreden als referentie op vergunningaanvraag

Delta Lloyd, Nationale-Nederlanden, Fortis Verzekeringen en Avéro Achmea willen volgens AM niet dat hun accountmanagers op het betrouwbaarheidsformulier WFD worden vermeld als referentie voor het intermediair.

De verzekeraars willen zo in ieder geval de schijn van belangenverstrengeling vermijden. Andere verzekeraars, zoals Aegon, AXA en Reaal, hebben er in principe geen bezwaar tegen als hun accountmanagers opgenomen worden als referentie. NVA en de NBVA hebben laten weten begrip te hebben voor de verschillende standpunten van de verzekeraars.

 

Bron: AM Web, 23-01-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

23 jan 2006

Laatst gewijzigd

23 jan 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1