MijnFintool

Nieuws

Rabobank wijzigt hypotheekrente

Rabobank wijzigt met ingang van 18 januari 2006 de hypotheekrente aan. De adviestarieven met een rentevaste termijn van 1 en 2 jaar worden met 0,10 procent verhoogd. Verder worden een groot aantal tarieven verlaagd.

Het adviestarief voor 4 en 6 tot en met 15 jaar gaat met 0,10 procent omlaag. Het tarief voor 5 en 20 jaar gaat met 0,20 procent omlaag. De 25-jaarstermijn gaat met 0,30 procent omlaag en de 30-jaarstermijn met 0,40 procent.

 

Daarmee volgt de Rabobank de trend die eerdere geldverstrekkers inzetten: de tarieven voor korte en lange rentevasttijden kruipen steeds dichter naar elkaar toe.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 18-01-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

18 jan 2006

Laatst gewijzigd

18 jan 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1