MijnFintool

Nieuws

Strengere voorschriften kredietreclames

Bij kredietreclames op radio en tv moet vanaf 1 mei aanstaande duidelijk de financiële gevolgen van de lening vermeld worden. Dat heeft minister Zalm van Financiën donderdag bekendgemaakt.

Zalm gaf al eerder aan dat hij wilde dat de reclameregels voor kredietaanbieders verscherpt zouden worden. In de Wfd zijn die strengere regels uiteindelijk niet opgenomen. Zalm vindt het toch wenselijk dat burgers al voordat ze een lening aangaan bewust worden van de financiële risico's. Voortaan moet daarom in de commercial een rekenvoorbeeld duidelijk maken wat de kosten zijn van een geldlening.

 

Bron: Financiële Telegraaf, 12-01-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

12 jan 2006

Laatst gewijzigd

12 jan 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1