MijnFintool

Nieuws

Groot aantal ‘schoonheidsfoutjes’ bij uitbetaling toeslagen

De Belastingdienst heeft 90 duizend zorg- en huurtoeslagen overgemaakt naar andere rekeningnummers dan de aanvragers hadden opgegeven, aldus de Volkskrant. Ook zijn ruim 200 duizend toeslagen nog niet uitbetaald.

Dat heeft minister Zalm geantwoord op vragen van Tweede-Kamerlid Agnes Kant van de SP. Bij de partij waren honderden meldingen binnengekomen van mensen die eind december nog geen zorg- en huurtoeslagen hadden ontvangen. Volgens Zalm zijn de late en foutieve uitbetalingen ‘schoonheidsfoutjes’ in een verder zo goed als vlekkeloos verlopen operatie, waarbij de Belastingdienst in totaal ongeveer 5,5 miljoen betalingen verrichtte.

 

Bron: de Volkskrant, 03-01-2006

Modules & dossiers

Opvoerdatum

03 jan 2006

Laatst gewijzigd

03 jan 2006

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1