MijnFintool

Nieuws

Klacht tegen reclames zorgverzekeraars

Tweede Kamerlid Heemskerk (PvdA) gaat bij de Reclame Code Commissie een klacht indienen tegen zorgverzekeraars die in kranten en op televisie zaken claimen die niet waar te maken zijn of overdreven zijn.

Heemskerk wil volgens de Telegraaf een klacht indienen tegen Univé, FBTO en Ohra. De eerste zou doen voorkomen dat alleen bij Univé de huisarts gratis is. Volgens Heemskerk is dat bij alle basisverzekeringen zonder eigen risico zo. FBTO doet hetzelfde, maar dan wat betreft de kraamzorg en Ohra overdrijft zijn dekking in het buitenland, aldus het Tweede Kamer-lid.

 

Bron: Telegraaf, 13-12-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 dec 2005

Laatst gewijzigd

13 dec 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1