MijnFintool

Nieuws

AXA stopt met collectieve verzuimproducten

AXA Nederland wil per 1 januari stoppen met de verkoop van collectieve verzuimverzekeringen. De lopende verzekeringen worden naar alle waarschijnlijkheid overgedragen aan Nedasco (Aegon), waar vier verzekeraars, waaronder AXA, in een verzekeringspool risicodrager zijn.

AXA vindt dat zijn positie op die markt de gering is om een rol van betekenis te spelen. Ook voor de toekomst voorziet de verzekeraar nauwelijks mogelijkheden om die positie te versterken. AXA heeft de verwachting dat de lopende verzuimverzekering onder vergelijkbare voorwaarden voortgezet kan worden door, waarschijnlijk, Nedasco.

 

Bron: AM Web, 04-11-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 nov 2005

Laatst gewijzigd

07 nov 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1