MijnFintool

Nieuws

AFM waarschuwt tegen GS Investments

De Autoriteit Financiële Markten (AFM) waarschuwt voor het beleggingsbedrijf GS Investments in Etten-Leur. De AFM heeft het bedrijf een last onder dwangsom (een boete) omdat het geen opening van zaken wil geven over zijn beleggingen.

Volgens de Volkskrant belooft GS Investments beleggers gouden bergen. De aankoop van een auto kan volgens de onderneming binnen tien jaar volledig worden terugverdiend. De klant moet dan wel de aankoop door GS Investment laten verzorgen. Deze aankoop moet bovendien het bedrag van 7500 euro te boven gaan. Als een belegger ‘serieus’ geld wil maken biedt GS Investment aan om twintigduizend euro binnen vijf jaar te veranderen in 75 duizend euro. Volgens het bedrijf moet hier wel ‘keihard voor gewerkt worden door toptraders’.

De AFM heeft niet bekend gemaakt hoe hoog de opgelegde boete is. \

 

Bron: de Volkskrant, 11-10-2005

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

12 okt 2005

Laatst gewijzigd

12 okt 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1