MijnFintool

Nieuws

DSW geeft iedere zorgverzekerde collectiviteitskorting

Zorgverzekeraar DSW geeft iedere zorgverzekerde tien procent korting op de premie van de basisverzekering en laat dat niet afhangen van het feit of mensen binnen een collectief contract vallen.

Zorgverzekeraar DSW heeft ongeveer 350.000 zorgverzekerden in de boeken en wil zich niet mengen in het gevecht om de collectieve contracten van werkgevers, brancheorganisaties of andere combinaties van verzekerden. 'Wij willen niet dat individuen straks uiteindelijk de korting voor dergelijke collectieve contracten moeten betalen. Dan maar iedereen korting', zegt directeur Chris Oomen in Het Financieele Dagblad. De hoogte van de ziektekostenpremie waarop DSW korting gaat gegeven, is nog niet bekend.

 

Zorgverzekeraars verwachten dat door de invoering van de basisverzekering per 1 januari het aantal collectief verzekerden zal stijgen van 30% tot 50% of misschien wel 70% van het totaal.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 27-09-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

27 sep 2005

Laatst gewijzigd

27 sep 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1