MijnFintool

Nieuws

Meeste consumenten tevreden over inboedelverzekeraars

Uit een steekproef van de Consumentenbond blijkt dat driekwart van de ondervraagden tevreden is over de afwikkeling van schadeclaims van inboedelverzekeraars. 13% was ontevreden.

De maatschappijen die het beste uit de bus kwamen, waren Generali, ZLM, Unive en Unigarant (rapportcijfer van tussen de 7,7 en 8,0). Het minst tevreden was men over de Postbank, ABN Amro en de Goudse (6,8 en 6,9). Voornaamste bezwaar was de trage afwikkeling van de schade. De resultaten van de steekproef zijn gepubliceerd in de Geldgids van de Consumentenbond van september.

 

Bron: Geldgids, 21-09-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

22 sep 2005

Laatst gewijzigd

22 sep 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1