MijnFintool

Nieuws

Belastingdienst start met toezending toeslagformulieren

De Belastingdienst is deze week begonnen met het versturen van de aanvraagformulieren voor de zorgtoeslag en de huurtoeslag (huursubsidie). In totaal gaat het om zes miljoen formulieren, vijf miljoen voor de zorgtoeslag, één miljoen huur- en zorgtoeslag.

Dagelijks verstuurt de Belastingdienst zo’n vierhonderdduizend formulieren. De bedoeling is om deze maand alle formulieren bij de ontvangers op de deurmat te hebben.

 

Op basis van eigen gegevens en informatie van het ministerie van Volkshuisvesting heeft de Belastingdienst bepaald wie mogelijk in aanmerking komen voor de toeslagen. De hoogte ervan is gebaseerd op het geschatte inkomen volgend jaar. Het merendeel van de formulieren, zestig procent, is ingevuld door de Belastingdienst en hoeft alleen te worden gecontroleerd en teruggezonden. Wie het formulier voor 1 november terugstuurt, kan de toeslag volgens de Belastingdienst eind december tegemoet zien.

 

Bron: Trouw, 13-09-2005

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 sep 2005

Laatst gewijzigd

13 sep 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1