MijnFintool

Nieuws

‘Kredietloterij Ohra onwenselijk’

CDA-Kamerlid Myra Koomen vindt het onwenselijk dat Ohra kredieten verkoopt met een kansspelelement. De verzekeraar biedt consumenten een krediet aan en geeft hen daarbij de kans om dat krediet terug te winnen. Koomen heeft volgens De Telegraaf over deze praktijken vragen gesteld aan de ministers Zalm (Financiën) en Donner (Justitie).

Koomen vraagt zich af of de zorgplicht voldoende wordt nageleefd als mensen over de streep worden getrokken om een krediet aan te schaffen door ‘een gokje te wagen’. Volgens het Kamerlid zet het consumenten bovendien aan om onverantwoorde schulden aan te gaan. Ohra adverteert momenteel op zijn website met ‘Maak kans uw krediet terug te verdienen’. Er worden drie prijswinnaars getrokken die het bedrag van hun krediet terug ontvangen, tot een maximum van 10.000 euro.

 

Bron: Telegraaf, 06-09-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 sep 2005

Laatst gewijzigd

07 sep 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1