MijnFintool

Nieuws

Terugstorten spaarloon houdt vrijstelling intact

Werknemers die het vrijgevallen spaarloon van de jaren 2001 tot en met 2004 terugstorten op de geblokkeerde rekening, kunnen gebruik blijven maken van de vrijstelling in Box 3.

Sinds 1 september is voor het gros van de werknemers die tussen 2001 en 2005 hebben deelgenomen aan de spaarloonrekening, het opgebouwde tegoed gedeblokkeerd. Voor wie met dat spaartegoed en z’n andere bezittingen in Box 3 boven de vrijstelling uitkomt en dus een extra belastingheffing over het meerdere tegemoet kan zien, is het een optie om het spaarloon terug te storten naar de gedeblokkeerde rekening. De staatssecretaris heeft namelijk aangegeven dat de vrijstelling van box 3 toch van toepassing is als het spaarloon uiterlijk op 31 december 2005 weer op de geblokkeerde rekening staat.

 

Bron: Fiscaal Rendement, 06-09-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

06 sep 2005

Laatst gewijzigd

06 sep 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1