MijnFintool

Nieuws

Amersfoortse breekt met Achmea Arbo

De Amersfoortse breekt met Achmea Arbo. De Fortis-dochter beëindigt de samenwerking met onmiddellijke ingang wegens ongewenste direct-mailacties van Achmea Arbo in samenwerking met direct-writer en zusterorgansiatie Centraal Beheer Achmea.

Volgens De Amersfoortse is een deel van haar klanten met een inkomensverzekering rechtstreeks benaderd door Centraal Beheer Achmea dankzij de medewerking van Achmea Arbo. De adresgegevens van klanten met een per 1 januari 2006 expirerende inkomensverzekering werden door de arbodienst aan Centraal Beheer Achmea. Gesprekken over deze gang van zaken hebben niet geleid tot een wijziging van de inzichten aan de kant van Achmea Arbo, aldus De Amersfoortse. Voor nieuwe inkomensverzekeringen is de samenwerking daarom opgezegd; voor lopende inkomensverzekeringen respecteert De Amersfoortse de verplichtingen tot aan de eerstkomende contractsvervaldatum.

 

Bron: Assurantie Magazine, 15 augustus 2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

15 aug 2005

Laatst gewijzigd

15 aug 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1