MijnFintool

Nieuws

Rabobank verlaagt hypotheekrente

Rabobank verlaagt met ingang van 15 juni de hypotheekrente. De tarieven van 5 jaar tot en met 15 jaar vaste rente worden met 0,1% verlaagd. De tarieven van 1 jaar tot en met 4 jaar vaste rente en de 6 maands repeterende vaste rente blijven ongewijzigd. Reden voor de verlaging zijn de ontwikkelingen op de kapitaalmarkt.

Een Rabo-hypotheek met NHG en een rentevasttijd van 5 jaar heeft nu een rentepercentage van 3,4. Met een rentevasttijd van 15 jaar plus NHG bedraagt de rente 4,3%.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 15-06-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

15 jun 2005

Laatst gewijzigd

15 jun 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1